KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12533169
nr 1253 3169
Helga Wachholz
(f. 1936), Tyskland
Akvarell, Figurer i kub, signerad, Motivet. 34x30
Helga Wachholz, Tysk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 maj 2019
kl 20:41:38
3/5 10:50:04
300 kr
6/5 20:30:37