KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16937229
nr 1693 7229
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Signerad, akvarell, "nattmoln över havet", 28x42 cm, yttermått inklusive ram: 44x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 april 2025
kl 18:24:41
13/4 22:39:11
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg