KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15227375
nr 1522 7375
Hans Verduijn
(f. 1946), Sverige
"Instrument II". Signerad. Akvarell. Bladets mått: 68x52 cm, yttermått inklusive ram: 80x62
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:18:45
20/2 01:33:43
Hans Verduijn
Läs mer om Hans Verduijn