KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13128126
nr 1312 8126
Håkan Bull
(f. 1953), Sverige
Akvarell, "Väktaren". Signerad, 66x51 cm
Håkan Bull, svensk målare född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 mars 2020
kl 20:10:03
6/3 05:31:43
100 kr
6/3 13:40:10