KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16087308

nr 1608 7308

Gustaf Wilhelm Palm

(1810-1890), Sverige

Fiskebod, Verso a verso. Signerad, daterad 19 Juli 1884. Akvarell, bildmått: 11x18 cm, yttermått inklusive ram: 24x30 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 25 mars 2024
kl 19:07:20

25/3 15:34:41 1      Vinnande bud

Gustaf Wilhelm Palm

Läs mer om Gustaf Wilhelm Palm