KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16635295
nr 1663 5295
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Järptupp på granstubbe. Akvarell, bildmått: 29x24 cm, yttermått inklusive ram: 57x44 cm. Signerad
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 2 december 2024
kl 20:53:50
1.700 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz