KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15175320
nr 1517 5320
Gunilla Wik
(f. 1936), Sverige
"Porträtt av en stol". Signerad, daterad -73. Akvarell, bildmått: 45x35 cm, yttermått inklusive ram: 61x53 cm
Gunilla Wik, svensk målare, tecknare och grafiker född 1936 i Norrköping.
Utrop:
500 kr
måndag 23 januari 2023
kl 19:14:15
Gunilla Wik
Läs mer om Gunilla Wik