KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8862175
nr 886 2175
Akvarell
fiskförsäljare, signerad, motivet: 27x13, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 april 2014
kl 20:24:45
100 kr
150 kr