KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16558183

nr 1655 8183

Ewald Dahlskog

(1894-1950), Sverige

Ewald Dahlskog (1894-1950), Sverige, modell vid spegel. Signerad, Daterad -18. Akvarell, bildmått: 64x33 cm, yttermått inklusive ram: 80x49 cm

Kondition: skadad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 4 november 2024
kl 20:38:22

Ewald Dahlskog

Läs mer om Ewald Dahlskog