KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16748039
nr 1674 8039
Akvarell
Eva Höglund. Signerad, daterad - 92, båthamn, bladets mått, 20x31 cm, yttermått inklusive ram: 36x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 januari 2025
kl 20:23:47
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr