KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10562247
nr 1056 2247
Akvarell
Eva Fransén, liggande kvinna, signerad, bladets mått: 17x24
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 september 2016
kl 20:47:44
150 kr
300 kr