KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15873074
nr 1587 3074
Elsie Tapper
(f. 1931), Sverige
Grekiskt ljus, monogramsignerad. Akvarell, bildmått: 34x24 cm, yttermått inklusive ram: 50x37 cm
Elsie Tapper, svensk bildkonstnär född i Söderhamn 1931.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:03:25
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer