KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16784010
nr 1678 4010
Elof Ulaner
(1905-1992), Sverige
"Från Årstadal", Monogramsignerad -43. Akvarell, bildmått: 14x17 cm, yttermått inklusive ram: 27,5x30 cm
Utrop:
400 kr
måndag 10 februari 2025
kl 18:42:18
Elof Ulaner
Läs mer om Elof Ulaner