KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16784010

nr 1678 4010

Elof Ulaner

(1905-1992), Sverige

"Från Årstadal", Monogramsignerad -43. Akvarell, bildmått: 14x17 cm, yttermått inklusive ram: 27,5x30 cm

Utrop:

400 kr

måndag 10 februari 2025
kl 18:42:18

Elof Ulaner

Läs mer om Elof Ulaner