KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10649248
nr 1064 9248
Egron Lundgren
(1815-1875), Sverige
Akvarell, Egron Lundgren (1815-1875), Sjö, signerad, 10x10
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 oktober 2016
kl 20:10:38
700 kr
900 kr
Egron Lundgren
Läs mer om Egron Lundgren