KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13713469

nr 1371 3469

Edward Smith

(f. 1923), USA

Akvarell, Solnedgång, Signerad. Dat. 57. Bladets mått: 31x37 cm

Edward Smith, amerikansk bildkonstnär född 1923.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 januari 2021
kl 19:35:50

30/12 10:02:45 1      Vinnande bud

Edward Smith

Läs mer om Edward Smith