KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13713466
nr 1371 3466
Edward Smith
(f. 1923), USA
Akvarell, Stegar, Signerad, daterad -57. Bladets mått: 43x36, oramat löst blad
Edward Smith, amerikansk bildkonstnär född 1923.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:36:41
150 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)