KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13693473
nr 1369 3473
Edward Smith
(f. 1923), USA
Akvarell, Komposition, Signerad. Dat. 57. Bladets mått: 36x44, oramat löst blad
Edward Smith, amerikansk bildkonstnär född 1923.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:46:28
17/12 16:29:37
100 kr
20/12 23:23:46