KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12806123

nr 1280 6123

Eduardo Navone

(1844-1912), Italien

Akvarell, Musicerande sällskap. Signerad, Motivet: 70x43 cm

Eduardo Navone, italiensk konstnär född 1844, död 1912.

måndag 7 oktober 2019
kl 19:32:53

Eduardo Navone

Läs mer om Eduardo Navone