KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9298562
nr 929 8562
Akvarell
E Ötgaard, blomstilleben, signerad. , 14x9
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 december 2014
kl 20:37:53
8/12 20:04:50