KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9053184

nr 905 3184

Akvarell

Carl L Lindqvist, marin, signerad, 1898, bladets mått: 24x38

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 11 augusti 2014
kl 18:10:17

6/8 15:20:43 1      300 kr
11/8 15:57:51 2      Vinnande bud