KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9446002
nr 944 6002
Akvarell
Carl Johan Forsberg, Sönderho, signerad, 49x66
Utrop:
4.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 februari 2015
kl 18:21:42
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)