KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14855009

nr 1485 5009

Carl Anton

(f. 1933), Sverige

Stockholmsmotiv. Signerad, akvarell, 23x29 cm, yttermått inklusive ram: 39x43 cm

Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.

Utrop:

600 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 29 augusti 2022
kl 20:10:30

Carl Anton

Läs mer om Carl Anton