KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14077535
nr 1407 7535
Beth Zeeh
(1911-2004), Sverige
Sydl landskap. Signerad, akvarell. Motivet: 13x18, yttermått inklusive ram: 36x41 cm
Elisabeth (Beth) Zeeh, svensk bildkonstnär född 1911, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:48:01
500 kr