nr 1271 3062
Bengt Carlberg
(1897-1967), Sverige
Akvarell, Utsikt mot Södermalm, Stockholm. Signerad, daterad -36, ca 32x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:18:11
100 kr
150 kr
200 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bengt Carlberg
Läs mer om Bengt Carlberg