KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7472487

nr 747 2487

Axel Sjöberg

(1866-1950), Sverige

Akvarell, Axel Sjöberg (1866-1950), Höskörd i Sandhamn. signerad. 1930. 29x20 Skiss till större målning hos SE-Banken

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 19 mars 2012
kl 19:05:22

Axel Sjöberg

Läs mer om Axel Sjöberg