KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14456235
nr 1445 6235
Akvarell
August Olsson. Kristinas Lada på Norra Djurgården. Signerad, akvarell. Bladets mått: 11x15cm, yttermått inklusive ram: 26x31cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 januari 2022
kl 20:45:42
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr