KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16635124
nr 1663 5124
Akvarell
Asien, Ekipage. Akvarell, bildmått: 38x26 cm, yttermått inklusive ram: 53x39 cm. Ej signerad
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 december 2024
kl 20:45:25