KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7569276
nr 756 9276
Akvarell
Stockholms inlopp, 1800-tal, äldre ram, ramens innermått: 33x39
Utrop:
700 kr
Såld:
650 kr
måndag 30 april 2012
kl 17:59:54
300 kr
500 kr
600 kr