KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14052031
nr 1405 2031
Anna von Gersdorff-Obolensky
(1898-1973), Sverige
Stilleben, Signerad. Akvarell, 53x40 cm. Yttermått inklusive ram: 68x51 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:57:07
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Anna von Gersdorff-Obolensky
Läs mer om Anna von Gersdorff-Obolensky