KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16726260
nr 1672 6260
Aina Larsson
(f. 1935), Sverige
Blomsterstilleben. Signerad, Akvarell, bildmått: 76x55 cm, yttermått inklusive ram: 82x63 cm
Aina Larsson, född 1935, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 januari 2025
kl 19:15:17
200 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)