KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschlavering 13846076
nr 1384 6076
Tuschlavering
Gabriel von Spängen (1728-1802). Signerad, daterad 9 nov 1799, Män vid hästkärra. Motivet: 23x28, yttermått inklusive ram: 48x58 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:44:46
12/3 05:14:44