KONST / Oljemålningar / Bonad 10454064

nr 1045 4064

Bonad

Blekinge, 1800-tal, 126x119

Kondition: slitage, skador

Utrop:

10.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 4 juli 2016
kl 19:08:02