MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Toilettebord med spegel 12566052
nr 1256 6052
Toilettebord med spegel
+ stol, 50/60-tal, mahogny. Längd: 119, djup: 55 cm, höjd: 75-108
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:35:22
20/5 16:21:30
20 maj
Retro
Läs mer om Retro