KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning / akvarell 15507403

nr 1550 7403

Carl Wilhelmson

(1866-1928), Sverige

Teckning / akvarell, Stämpelsignerad, Folksamling. Bildmått: 16x12 cm, yttermått inklusive ram: 31x26 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 3 juli 2023
kl 20:06:00

Carl Wilhelmson

Läs mer om Carl Wilhelmson