KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skiss 15001008
nr 1500 1008
Carl Wilhelmson
(1866-1928), Sverige
Skiss, Stämpelsignerad, Sterbhusstämpel Bertha Wilhelmson. Bildmått: 21x27,5, yttermått inklusive ram: 32x31 cm
Kondition: inga anmärkningar
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 20:53:08
1.500 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
31 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Carl Wilhelmson
Läs mer om Carl Wilhelmson