ART / Lithographs / Silkscreen 8346332
nr 834 6332
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
Ron Lior, AP 25/25, sheet: 64, 5 x 90, löst blad.
Silkscreen , Ron Lior, AP 25/25, bladets mått: 64, 5 x 90
Condition: löst blad
Ron Lior, artist, born 1971.
Withdrawn
Monday June 17 2013
at 19:26:50