KONST / Litografier / Serigrafi 12191168
nr 1219 1168
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
Serigrafi, Liggande modell. Signerad, numrerad 61/250, bladets mått: 55x85
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:56:49
26/11 17:56:26