KONST / Litografier / Serigrafi 11915133
nr 1191 5133
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 132/250, bladets mått: bladets mått: 48x34
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 juni 2018
kl 19:44:44
100 kr
150 kr
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan