ART / Lithographs / Silkscreen 7528402
nr 752 8402
SILKSCREEN (F)
Remus Green, "Little baby", subject size: 70x49,
Remus Green, "Little baby", motivets mått: 70x49
600
SEK 150
Monday April 9 2012
at 17:19:24
6/4 10:28:45
8/4 17:17:35
150 kr