KONST / Litografier / Serigrafi 11819070
nr 1181 9070
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Serigrafi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Ã…tta runt bordet, HC-upplaga, 28/31, signerad, 75x106, oramad
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 7 maj 2018
kl 18:53:53
1.400 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
Peter Dahl (f. 1934)