KONST / Litografier / Silkscreen 14198246
nr 1419 8246
Silkscreen
Lars Nordlander, Vaxholms hotell. Signerad, numrerad EA10/30, bladets mått: 50x89, yttermått inklusive ram: 68x103 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:15:25
16/9 20:55:17