ART / Lithographs / Silkscreen 13803338
nr 1380 3338
SILKSCREEN
Lars Ekström. "Lunget Fors Ösmo". Signed, numbered 27/100. Subject: 32x22cm, yttermått inklusive ram: 46x36cm,
Lars Ekström. "Lunget Fors Ösmo". Signerad, numrerad 27/100. Motivet: 32x22cm, yttermått inklusive ram: 46x36cm
SEK 100
Monday February 22 2021
at 20:23:45
21/2 22:02:09