KONST / Litografier / Serigrafi 17412006
nr 1741 2006
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Serigrafi, "Konstruktivistisk punkt. Signerad, numrerad 50/110, daterad -91, oramat löst blad. Silkscreen. Bladets mått: 58x56 ca
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:10:38
9/11 16:09:47
17 nov
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni