MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 9769261
nr 976 9261
Sideboard
Ek, 1930-tal, längd: 160 cm, djup: 51 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 19:45:41
150 kr
300 kr
400 kr