MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 8941086
*
nr 894 1086
Sideboard
längd: 160, djup: 43, höjd: 78
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:01:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/5 10:39:06
1
700 kr
12/5 15:13:07
2
1.100 kr
12/5 17:02:19
3
1.000 kr
12/5 17:02:58
3
1.200 kr
12/5 18:41:39
4
1.600 kr
12/5 18:56:14
2
1.600 kr
12/5 18:56:38
2
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: sideboard skåp
-
9214 Bokhylla
1930-tal, betsad björk. Bredd: 119 cm, djup: 25 cm..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:58
-
8171 Bokhylleskåp
mahogny. Bredd: 100 cm. Djup: 41 cm, höjd: 165 cm,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:50
-
9184 Hatthylla
krom, 1950-tal. Bredd: 97 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 19:46
-
9144 Skåp
Allmoge, 1800-tal, märkt 1817. Bredd: 115 cm. Djup..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:53
-
9041 Vinställ
Smide, med hänglås på kedja. Längd: 40 cm, djup: 3..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:01
-
9182 Vitrinskåp
på benställning. Bredd: 94 cm. Djup: 27 cm, höjd: ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:47
*
Sideboard
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1086
Sideboard
längd: 160, djup: 43, höjd: 78
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/5 10:39:06 | 1 | 700 kr |
12/5 15:13:07 | 2 | 1.100 kr |
12/5 17:02:19 | 3 | 1.000 kr |
12/5 17:02:58 | 3 | 1.200 kr |
12/5 18:41:39 | 4 | 1.600 kr |
12/5 18:56:14 | 2 | 1.600 kr |
12/5 18:56:38 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: sideboard skåp
-
9214 Bokhylla
1930-tal, betsad björk. Bredd: 119 cm, djup: 25 cm..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:58 -
8171 Bokhylleskåp
mahogny. Bredd: 100 cm. Djup: 41 cm, höjd: 165 cm,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:50 -
9184 Hatthylla
krom, 1950-tal. Bredd: 97 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 19:46
-
9144 Skåp
Allmoge, 1800-tal, märkt 1817. Bredd: 115 cm. Djup..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:53 -
9041 Vinställ
Smide, med hänglås på kedja. Längd: 40 cm, djup: 3..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:01 -
9182 Vitrinskåp
på benställning. Bredd: 94 cm. Djup: 27 cm, höjd: ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:47