MÖBLER / Skåp & hyllor / Buffé 9042086
nr 904 2086
Buffé
Sent 1800-tal, Bemålad, längd: 172 cm, djup: 56 cm, höjd: 97 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 augusti 2014
kl 18:18:03
4/8 16:41:22