MÖBLER / Skåp & hyllor / Buffé 9042086

nr 904 2086

Buffé

Sent 1800-tal, Bemålad, längd: 172 cm, djup: 56 cm, höjd: 97 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 4 augusti 2014
kl 18:18:03

4/8 16:41:22 1      Vinnande bud