ART / Lithographs / Serigrafier 9691196
nr 969 1196
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
2 pcs, Ron Lior, 173/250, sheet: ca 64x90, lösa blad,
Serigrafier, 2 st, Ron Lior, 173/250, bladets mått: ca 64x90, lösa blad
Ron Lior, artist, born 1971.
1000
SEK 200
Monday June 29 2015
at 18:06:26
150 kr