KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 17513055

nr 1751 3055

Birgitta Stenberg

(1932-2014), Sverige

Skulpturer, 2 st, Signerad, daterad 2009, keramik. Längd: 10 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 15 december 2025
kl 19:33:09

Birgitta Stenberg

Läs mer om Birgitta Stenberg
Tilgman Keramik