KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 17526545

nr 1752 6545

Skulptur

trä, Buddha, svart. Höjd: 21 längd: 40 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 12 januari 2026
kl 21:03:17

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor