KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14488259
nr 1448 8259
Skulptur
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 89, granit. Höjd: 30 inkl sockel
Kondition: slitage på sockel
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:27:25
150 kr